Huatugou

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Huatugou patří na základě hodnocení uživatelů Yongchang Dijia Business Motel, Jindu International Hotel a Jinhui International Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Huatugou přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 471 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Huatugou je březen, kdy průměrná cena činí 942 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 766 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Huatugou je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -8,1 °C/17,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 23,0C/73,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -14,9 °C/5,2 °F.
Nejbližší letiště u města Huatugou je Jinchuan (JIC) (14,27 km). K dalším letištím poblíž patří: Kangding (58,35 km)

Naplánujte si cestu do země Čína