Ťing-te-čen

25. 9. 2019 - 26. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ťing-te-čen patří na základě hodnocení uživatelů Pai Hotel Jingde Ceramic Market, Jingdezhen Shunxin Hostel a Jingdezhen Original Ceramics Story Club Style Guesthouse. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ťing-te-čen přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ťing-te-čen

od 615 Kč
od 673 Kč
od 1 624 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 527 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ťing-te-čen je duben, kdy průměrná cena činí 907 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 556 Kč za noc. To je o 11 % méně než průměrná cena za noc ve výši 622 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Ťing-te-čen je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 25,6 °C/78,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 33,8C/92,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,2 °C/36,0 °F.
Nejbližší letiště u města Ťing-te-čen je Jingdezhen (JDZ) (0,53 km).

Naplánujte si cestu do země Čína