Tung-jing

26. 4. 2019 - 27. 4. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tung-jing patří na základě hodnocení uživatelů Haihui Business Hotel (Dongying Xicheng), Ximeng Hotel a Lujia Hotel - Dongying. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tung-jing přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tung-jing

od 507 Kč
od 954 Kč
od 1 670 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 418 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tung-jing je prosinec, kdy průměrná cena činí 477 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci duben minulý rok byla 447 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Tung-jing je očekávaná průměrná teplota pro měsíc duben 13,1 °C/55,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,2C/84,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -6,2 °C/20,8 °F.
Nejbližší letiště u města Tung-jing je Dongying (DOY) (19,71 km).

Naplánujte si cestu do země Čína