Tung-jing

1. 9. 2019 - 2. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tung-jing patří na základě hodnocení uživatelů Home Inn Plus (Dongying Wanda Plaza), Jiayi Hotel (Dongying Xi'er Road Huabajing) a Shangchao Boutique Hotel (Dongying Xingkai Home Furnishing). Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tung-jing přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tung-jing

od 256 Kč
od 427 Kč
od 783 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 399 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tung-jing je červenec, kdy průměrná cena činí 569 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc srpen minulý rok byla 427 Kč za noc. To je o 8 % méně než průměrná cena za noc ve výši 463 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Tung-jing je očekávaná průměrná teplota pro měsíc srpen 25,4 °C/77,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,2C/84,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -6,2 °C/20,8 °F.
Nejbližší letiště u města Tung-jing je Dongying (DOY) (19,71 km).

Naplánujte si cestu do země Čína