Abú Simbel

4. 3. 2020 - 5. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Abú Simbel patří na základě hodnocení uživatelů Mariette Amon, Eskaleh Nubian Ecolodge a Applicators Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Abú Simbel přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Abú Simbel

od 9 319 Kč

Co říkají cestující o městě Abú Simbel?

9,8
Nadšenci pro historii
9,8
Wellness
9,8
Nadšenci pro noční život
6,0
Nadšenci pro turistiku
5,6
Baťůžkáři
Hodnocení členů (20)
Harold
HaroldBrooklyn
09.06.2013

There is very little to Abu Simbel other than the famous temples. The airport is functional and this is a reasonable place to stop for a break as you transit to / from Sudan or wait to embark on a cruise of Lake Nasser. Be aware that frequent sand storms can cause flight delays. Try to avoid tight connections.

Jackie K
Jackie KSingapur
05.05.2013

Another great temple with full of Egyptian wisdom. In Feb and Oct every year, the natural sunlight light up the inner sanctum of the temple.

juan Aranki garrigos
juan Aranki garrigos
06.01.2017

nunca habia sentido nada parecido al contemplar, entrar, admirar un monumento. Ni con las piramides. Genial. Este lugar para mi lo mejor del momento de todos mis viajes.

dEstinY
dEstinYSingapur
06.01.2017

Really amazing; especially the white sand contract with the blue sky and no civilisation in sight. Everybody should see it once!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 571 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Abú Simbel je květen, kdy průměrná cena činí 2 326 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 843 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 863 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Abú Simbel je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 12,3 °C/54,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červen s průměrnou teplotou 28,9C/84,0F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 7,5 °C/45,5 °F.
Nejbližší letiště u města Abú Simbel je Abú Simbel (ABS) (1,96 km).

Naplánujte si cestu do země Egypt