Káhira

26. 9. 2019 - 27. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Káhira patří na základě hodnocení uživatelů Novotel Cairo El Borg, Safir Hotel Cairo a Le Méridien Heliopolis. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Káhira přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Káhira

od 1 155 Kč
od 1 886 Kč
od 3 216 Kč

Co říkají cestující o městě Káhira?

9,8
Nadšenci pro historii
8,3
Cestující rodiny
7,7
Dobrodružní cestovatelé
7,5
Nadšenci pro jídlo
6,9
Baťůžkáři
Hodnocení členů (347)
Fatma Ibrahim
Fatma Ibrahim
11.06.2019

Best thing about Cairo is how budget friendly it is. Visit the pyramids, take a boat cruise, the souqs and so on. Lots to do at affordable prices.

Aleksandra  M
Aleksandra M
23.03.2019

Kair to niesamowite miasto: w ciągłym ruchu, gwarne, zamiera moze na 5 minut ok 5.00 rano. Zachód slonca ogladamy z wieży widokowej czy obserwowany w ogrodach Al-Azhar to niesamowite przeżycie. Do tego Muzeum Egipskie, bardzo smaczna kuchnia, plac Tahrir i wiele innych atrakcji

Plan Egypt Tours Spain
Plan Egypt Tours SpainKáhira
10.02.2019

Viaje maravilloso a El Cairo la ciudad mas grande en Africa rica comida y visitas lindas

Jessica
JessicaCiudad de México
23.02.2018

Our family had a fantastic experience in Cairo. We visited all highlights and must see including Giza and Saqqara Pyramids, Egyptian Museum, Coptic Cairo and the Citadel of Saladin. We had also dinner cruise on the Nile.Our guide was extremely knowledgeable, fluent in English and spanish and really friendly. Our representative and drivers were very gentle and polite. We were staying in Oasis hotel , a very nice hotel by the pyramids. All these were organized by Tour Egypt for less. Randa and her team did really a great job. Indeed a great experience we will never forget. Egypt has a lot to offer. Thank you all for your great efforts.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 111 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Káhira je září, kdy průměrná cena činí 1 462 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 111 Kč za noc. To je o 15 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 280 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Káhira je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 27,2 °C/81,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 35,9C/96,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 8,3 °C/46,9 °F.
Nejbližší letiště u města Káhira je Káhira (CAI) (19,45 km).

Naplánujte si cestu do země Egypt