Tartu

8. 4. 2020 - 9. 4. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tartu patří na základě hodnocení uživatelů Hotel London by Tartuhotels, Aleksandri Hotel a Villa Margaretha Boutique Hotell. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tartu přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tartu

od 1 418 Kč
od 2 652 Kč

Co říkají cestující o městě Tartu?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
7,5
Nadšenci pro turistiku
7,4
Nadšenci pro umění a design
7,4
Wellness
6,3
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (12)
Jaak Treiman
Jaak TreimanLos Angeles
06.01.2017

Tartu is a university town, home to Estonia's national university, Tartu University, which was established in 1632, making it one of northern Europe's oldest universities. The town has university buildings scattered throughout and a beautiful river alongside it. By Estonian standards it is a large town but it is still small enough to explore on foot.

Francis Tapon
Francis TaponSan Francisco
06.01.2017

When you're here, make sure you Estonia’s most beloved signature food: kama. Although Finns also eat kama (they call it talkkuna), it’s impossible to find kama anywhere else on this planet. Kama is a finely milled powder made of roasted barley, oats, peas, and rye. Imagine bread crumbs put through a coffee grinder—that’s similar to kama. We ate it in the traditional way: we swirled it in some kefir. It’s not sweet, although some like to add sugar to it. I ate it with yogurt almost every day in Estonia.

Jack Stones
Jack Stones
23.11.2018

the old soviet human biology museum. lots of bits of bodies in jars!

Merili Rammo
Merili Rammo
06.01.2017

my homecity ,so many things to do

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 1 357 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tartu je červenec, kdy průměrná cena činí 3 916 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc duben minulý rok byla 1 542 Kč za noc. To je o 14 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 763 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Tartu je očekávaná průměrná teplota pro měsíc duben -0,4 °C/31,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 23,0C/73,4F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -7,4 °C/18,7 °F.
Nejbližší letiště u města Tartu je Tartu (TAY) (7,18 km).

Naplánujte si cestu do země Estonsko