Aksúm

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Aksúm patří na základě hodnocení uživatelů Ethiopis Hotel, Armah Hotel a Hotel Delina. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Aksúm přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 410 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Aksúm je březen, kdy průměrná cena činí 498 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 410 Kč za noc. To je o 8 % méně než průměrná cena za noc ve výši 447 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Aksúm je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 14,3 °C/57,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle září s průměrnou teplotou 17,6C/63,7F. Nejchladnější měsíc je prosinec s průměrnou teplotou 8,3 °C/46,9 °F.
Nejbližší letiště u města Aksúm je Axum (AXU) (0,99 km). K dalším letištím poblíž patří: Indaselassie (48,15 km)

Naplánujte si cestu do země Etiopie

Ve městě Aksúm a v okolí