Luzon Is

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Luzon Is patří na základě hodnocení uživatelů RedDoorz Plus @ Balibago Angeles City, RedDoorz Near Angeles University Foundation a Xenia Hotel - Clark. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Luzon Is přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Luzon Is

od 952 Kč
od 2 474 Kč

Co říkají cestující o městě Luzon Is?

9,8
Nadšenci pro noční život
6,9
Cestovatelé za luxusem
6,9
Dobrodružní cestovatelé
5,9
Nadšenci pro jídlo
5,9
Cestující rodiny
Hodnocení členů (14)
Ben  Dede
Ben Dede
03.03.2019

Good time is guaranteed with warm, helpful and excellent English speaking locals. This city is famous especially for the nightlife. Small place and people know each other. After a night out you will have a few good friends not because you have money because you have time and you will spend with them. They simply like foreigners and You don’t need to spend fortune to have good time with those people.

geminitraveller
geminitravellerQuezon City
08.01.2017

A highly urbanized city located in central Luzon. It is the former home of the Clark Air base said to be the largest American base in the world. It has its own international airport and is primarily popular for its culinary and entertainment outlets including a booming nighlife.

Caroline Carlos
Caroline CarlosSan José
06.01.2017

The city itself is ok, but hang out at the various resorts and country clubs, and you'll have a good time. There's Mimosa, which I believe was the first one, and a new one pops out every few years, such as Fontana and Clearwater. International ex-pats are known to live and run businesses here.

Reynaldo  Briones
Reynaldo Briones
21.06.2019

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 761 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Luzon Is je srpen, kdy průměrná cena činí 849 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 761 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 801 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Luzon Is je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 27,7 °C/81,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle květen s průměrnou teplotou 34,6C/94,3F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 21,6 °C/70,9 °F.
Nejbližší letiště u města Luzon Is je Clark International (CRK) (5,95 km). K dalším letištím poblíž patří: Subic Bay (52,82 km)

Naplánujte si cestu do země Filipíny