Manila

25. 3. 2019 - 26. 3. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Manila patří na základě hodnocení uživatelů Citadines Millennium Ortigas Manila, Titan 22P Condo at WH Taft Residences Manila a Makabata Guesthouse. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Manila přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Manila

od 918 Kč
od 2 077 Kč
od 2 770 Kč

Co říkají cestující o městě Manila?

9,8
Nadšenci pro noční život
9,8
Na služební cestě
9,4
Nadšenci pro jídlo
9,1
Cestovatelé za luxusem
8,9
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (292)
Elena Divinets
Elena Divinets
25.03.2019

Отличный город, очень колоритный и контрастный. Есть шикарные бизнес-центры, старинные улочки и трущобы. Здесь вкусная, разнообразная и недорогая еда, приветливые местные жители. Очень безопасное для туристов место. Огромное количество машин провоцирует постоянные пробки и смог. Манила - самый густонаселённый город мира!

Make Molins
Make MolinsBarcelona
05.12.2017

I would say it is a very typical south east asian capital. DIrty, full of people and pollution... I still think it was a good decision to go there, as I got a sense of how real Asia was (not only the beautiful things you see in pictures). However, if you don't have much time, I would rather spend time in other places.

Adrien Lemay
Adrien LemayManila
13.04.2017

I m curently living in Manila and it s a wonderfull place if you love to discuss with nice people. Pinoys (filipinos) are amazing and always ready for a good joke, to help or to share a good meal. Once you visited Philippines, you might come back more often to discover the rest of the country (Rices terraces, White sand beach, Surfing spots and more !)

Mam Chuy
Mam ChuyHanoi, Vietnam
06.01.2017

I found Manila great! If anyone is interested in shopping, this is a great place for you. The people of Manila are quite friendly and enthusiastic. I may have just arrived for the first time and have not been able to find out more, but in general we love this place.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 903 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Manila je leden, kdy průměrná cena činí 1 084 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci březen minulý rok byla 963 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.

Naplánujte si cestu do země Filipíny