Joensuu

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Joensuu patří na základě hodnocení uživatelů GreenStar Hotel Joensuu, Hotel Aada a Scandic Joensuu. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Joensuu přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Joensuu

od 2 995 Kč
od 3 614 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 154 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Joensuu je listopad, kdy průměrná cena činí 3 098 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 478 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Joensuu je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -8,3 °C/17,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 21,6C/70,9F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -12,7 °C/9,1 °F.
Nejbližší letiště u města Joensuu je Joensuu (JOE) (10,45 km).

Naplánujte si cestu do země Finsko

Ve městě Joensuu a v okolí