Kemi/Tornio

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kemi/Tornio patří na základě hodnocení uživatelů Sangis Motell och Camping, Hotel Yöpuu a Svefi Vandrarhem - Hostel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kemi/Tornio přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kemi/Tornio

od 2 608 Kč
od 3 643 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 1 865 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kemi/Tornio je duben, kdy průměrná cena činí 3 089 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 244 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 283 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Kemi/Tornio je Kemi/Tornio (KEM) (4,96 km).

Naplánujte si cestu do země Finsko