Kuopio

27. 1. 2020 - 28. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kuopio patří na základě hodnocení uživatelů Original Sokos Hotel Puijonsarvi, Hotelli Sandels a Hotel Jahtihovi. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kuopio přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kuopio

od 2 922 Kč
od 3 394 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 2 656 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kuopio je prosinec, kdy průměrná cena činí 4 014 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 3 188 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Kuopio je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -8,3 °C/17,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 21,6C/70,9F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -12,7 °C/9,1 °F.
Nejbližší letiště u města Kuopio je Kuopio (KUO) (13,41 km).

Naplánujte si cestu do země Finsko