Bergerac

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bergerac patří na základě hodnocení uživatelů Couette & Café Roxane, Appartement de Charme au Coeur de Bergerac a LE Havana. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bergerac přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bergerac

od 1 528 Kč
od 2 712 Kč

Co říkají cestující o městě Bergerac?

9,8
Nadšenci pro jídlo
9,8
Cestující rodiny
9,2
Nadšenci pro historii
6,9
Nadšenci pro umění a design
6,3
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (13)
Marj D
Marj DMero
27.04.2018

Just 18km from Issigeac, the medieval town of Bergerac is worth a day out. Markets are Friday and Saturday. The medieval quarter is a great place for a morning stroll with lots of street cafes for lunch or just a glass of wine to get in out of the heat and people watch.

Michael And Donna C
Michael And Donna C
23.01.2018

Tour the Dordogne river on an ancient tobacco boat, eat in Bergerac's many restaurants, wander the lanes, shops and gallerys and enjoy the sights and history. Or drink an espresso or beer and watch the world go by.

Elizabeth P
Elizabeth PWashington
17.09.2017

Bergerac is a great town to visit for fab shopping, a bite to eat and rainy day activities such as bowling, go karting and trampolining. Also has a vibrant night life with various festivals and markets taking place during the summer.

Clive M
Clive M
24.03.2017

Bergerac..again for Wine lovers, and Foodies.Lots of fab restaurants for all budgets. This is the Domaine Du Haut Percharmant. Visit Chateaux for a guided tour and tasting. 40 mins by car. Don't forget to take a selfie with Cyrano de Bergerac.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 858 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bergerac je srpen, kdy průměrná cena činí 2 756 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 067 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 095 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Bergerac je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 6,9 °C/44,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 28,2C/82,8F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 1,4 °C/34,5 °F.
Nejbližší letiště u města Bergerac je Bergerac (EGC) (4,22 km). K dalším letištím poblíž patří: Périgueux (46,27 km)

Naplánujte si cestu do země Francie