Châlons-en-Champagne

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Châlons-en-Champagne patří na základě hodnocení uživatelů Premiere Classe Chalons En Champagne, Hotel Bristol a Hotel Tambourin. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Châlons-en-Champagne přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Châlons-en-Champagne

od 2 301 Kč
od 2 759 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 652 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Châlons-en-Champagne je srpen, kdy průměrná cena činí 4 868 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 065 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Châlons-en-Champagne je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 3,6 °C/38,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 25,2C/77,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 0,4 °C/32,7 °F.
Nejbližší letiště u města Châlons-en-Champagne je Châlons-en-Champagne (XCR) (24,11 km).

Naplánujte si cestu do země Francie