Porovnejte a ušetřete na hotelech v destinaci Paříž

Je nám líto, Nepodporujeme pobyty přesahující 30 nocí.

Hledejte na naší mapě ty nejlepší hotely ve městě Paříž

Pomocí naší mapy najdete hotely v okolí města Paříž nebo atrakcí, které chcete navštívit.

Nejlepší hotely ve městě Paříž. Přečtěte si hodnocení

Rezervujte si dokonalý pobyt s jistotou. Přečtěte si před rezervací naše hodnocení skutečných hostů.

Zobrazit další hotely

Hotely v Paříž

Ubytování v Paříži

Centrum Paříže je sice rozsáhlé, ale díky skvěle fungujícímu systému pouličního pronájmu kol se po ní dá pohybovat rychle a levně. Při výběru ubytování se tedy můžete nechat ovládnout jen svým vkusem a temperamentem. Ceny jsou díky popularitě města poněkud vyšší než jinde, a to i v hostelech, ale Paříž si vás získá natolik, že vám to ani nebude vadit.

 

Centrum

Champs Elysées, Musée d‘ Orsay, Centre Pompidou, Louvre, Place de la Concorde, katedrála Notre Dame – když si rezervujete pokoj v okolí centrální části Seiny, budete takříkajíc přímo „u toho“. Ráno se proběhnete podél řeky a na zahrádce jedné ze stylových kaváren posnídáte užívajíce si ranní cvrkot. Večer si třeba sednete na terasu a u skleničky vína budete shlížet na osvětlené centrum. Jsou zde krásné aparthotely a útulné apartmány a pokud se chcete nechat hýčkat, máte jedinečnou příležitost. Většinou jde o nákladnější volbu, ale najde se i pár hostelů.

 

U Eiffelovky

Velmi podobná situace panuje o něco západněji, v okolí Eiffelovy věže, Vítězného oblouku nebo náměstí Trocadero. Malinko vyšší cena je vynahrazena nezapomenutelnou vyhlídkou a navíc je tu klidněji než u Louvru nebo v Saint-Germain-des-Prés. Nedaleko se také rozkládá největší pařížský lesopark Boloňský lesík, ve kterém můžete strávit klidně celý den. V jeho okolí už mnoho turistů nepotkáte, a tak si vychutnáte autentickou atmosféru.

 

Montmartre

Mnoho romanticky a bohémsky naladěných duší míří na kopec Montmartre, někdejší čtvrť řemeslníků a umělců. Panuje tu zvláštní kouzlo, oproti širokým třídám, jaké jsou dole v centru, tu narazíte na úzké, roztomilé uličky, staré domy, kabarety a miliony kaváren, palačinkáren a malých restaurací. Je tu také mnoho malých hotelů dostupnějších i méně movitým turistům, a řada hostelů. Když si trošku připlatíte, dostanete pokoj s výhledem na město, který za pár eur navíc rozhodně stojí. A pokud tuhle možnost nemáte, vydejte se ke katedrále Sacre-Coeur a budete mít Paříž jako na dlani zcela zadarmo.

 

La Défense

Obchodní čtvrť se zajímavými ukázkami moderní architektury a sídlem mnoha firem je útočištěm lidí přijíždějících za pracovními schůzkami. Je tu několik desítek hotelů zaručujících klid a pohodlí.

 

Letiště

Potřebujete-li přespat v blízkosti letiště, ať už jde o Charles de Gaulle, Orly, nebo Beauvais, nic vám nebrání. U každého z nich je k dispozici několik možností a závisí jen na vašich preferencích. Své letadlo pak stihnete v pohodě a spolehlivě.