Toulon

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Toulon patří na základě hodnocení uživatelů Hôtel Amirauté, Grand Hotel Dauphiné a Celenya Hôtel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Toulon přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Toulon

od 1 904 Kč
od 2 303 Kč

Co říkají cestující o městě Toulon?

9,8
Nadšenci pro historii
7,4
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (8)
Samuel Saidel-Goley
Samuel Saidel-GoleyBedford
30.09.2014

Toulon is a beautiful seaside city only 45 minutes from Marseilles by train. The harbor area is filled with great restaurants and the beaches are not far away!

Lauren Baker
Lauren BakerBedford
16.04.2016

This beautiful town is located right on the coast, about an hour train ride from Marseille. The historic center can be explored with the "step by step" guide - a series of metal markers that take you past the interesting locations of the town. We were here on Saturday for the quaint street markets. Also, you can buy a pass for €6 for the buses, ferry to the islands and a cable car up the mountain. Great place to spend a day!

An Vanderstraeten
An VanderstraetenOrange
24.01.2014

Only 40 minutes by train from Marseille. A bit dead, didn't like the overall feel. Has a big market place with some nice bars. Dominated by the military harbour, if you like looking at luxury boats and ships that look like the Titanic, go there. We had a chance to catch an airshow that was quite impressive...

Prem Pillai
Prem PillaiBombaj
10.07.2016

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 594 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Toulon je červenec, kdy průměrná cena činí 2 362 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 830 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Toulon je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 9,0 °C/48,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 28,8C/83,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 4,4 °C/39,9 °F.
Nejbližší letiště u města Toulon je Toulon (TLN) (18,22 km). K dalším letištím poblíž patří: Aix-en-Provence (62,07 km) Marseille (67,21 km)

Naplánujte si cestu do země Francie