Banjul

26. 9. 2019 - 27. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Banjul patří na základě hodnocení uživatelů Bamboo Garden Hotel, Seafront Residences & Hotel a Bakotu Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Banjul přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Banjul

od 1 842 Kč
od 3 143 Kč
od 3 041 Kč

Co říkají cestující o městě Banjul?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
6,8
Cestující rodiny
6,7
Baťůžkáři
Hodnocení členů (12)
donna  storey
donna storey
08.01.2019

wstayed na palm beach, ale trávili celý náš čas v kunta kinte vedle baru na pláži všech chlapců na pláži, kteří pracují dělat postele. Jsou fantastickí Abraham (ten vysoký s dredy), Denisi, lam, udělali naši dovolenou, doporučuji se ptát na ně v kunta kinte, strávili veškerou dovolenou s naším synem. Pracují po celý den na pohyblivých plážových lehátkách a pomáhají lidem na pláži a získávají pouze tipy, které dáte do krabice, a sdílejí je mezi 6, takže pokud jdete, nezapomeňte tyto chlapce naklonit, protože to je jídlo na den, byla nejlepší dovolená vůbec. A právě jsme si rezervovali Vánoce na 3 týdny v bungalovech kunta kinte. prosím jděte, nebudete litovat, děkuji vám Donna x

Rachel S
Rachel SBerlín
26.08.2013

Banjul, plný kouzelných koloniálních budov a jednoho z největších přímořských trhů v západní Africe, vyzařuje neodolatelné kouzlo. Má mnoho historických památek a je - s výjimkou některých trhů na Albert Market - celkově bezpečné pro turisty, aby chodili po okolí.

Erris
ErrisLondýn
06.11.2012

Můj bratr a já jsme zůstali v ekologické chatě nazvané Stopy. Ten, kdo to vlastní, je opravdu zábavná. Jídlo bylo fantastické, protože bylo velmi blízko moře. Z chaty jsme mohli jít na pláž a obědvat na pláži u rybářské vesnice. Doprava v Gambie je neuvěřitelně pomalá, říkají „čas Gambie“, protože je tak pomalá. Je to velmi chudá oblast, která vydělává peníze z arašídů a arašídového oleje. Banjul má hojně burské trhy, které prodávají věci, které pravděpodobně najdete na trhu Camden. Je to zážitek sám o sobě, protože jdete po dlouhé písčité cestě, že když vítr fouká, všechno se zplaví. Doporučil bych vzít taxíky (a dohánět je), protože autobusy jsou tak pomalé. Gambie lidé jsou velmi přátelští a všichni vás pozdraví. Někdy vás obtěžují, ale nikdy to neznamenají nebezpečným způsobem.

Jayne Barlow
Jayne BarlowMansfield
06.01.2017

skvělé místo k návštěvě. spousta věcí, které byste viděli už ve svých skutečných stanovištích. Většina lidí je skvělá a připravena se podělit o své životy, jídlo s vámi. vynikající dovolená.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 906 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Banjul je listopad, kdy průměrná cena činí 1 169 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 111 Kč za noc. To je o 3 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 072 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Banjul je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 27,3 °C/81,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle březen s průměrnou teplotou 34,5C/94,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 17,6 °C/63,7 °F.
Nejbližší letiště u města Banjul je Banjul (BJL) (14,98 km).

Naplánujte si cestu do země Gambie