Banjul

4. 3. 2020 - 5. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Banjul patří na základě hodnocení uživatelů Yuna Village Garden Resort, Bamboo Garden Hotel a Cape Point Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Banjul přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Banjul

od 2 024 Kč
od 3 202 Kč
od 14 998 Kč

Co říkají cestující o městě Banjul?

9,8
Cestující rodiny
9,4
Dobrodružní cestovatelé
8,3
Nadšenci pro jídlo
8,3
Nadšenci pro noční život
6,7
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (22)
donna  storey
donna storey
08.01.2019

wstayed na palm beach, ale trávili celý náš čas v kunta kinte vedle baru na pláži všech chlapců na pláži, kteří pracují dělat postele. Jsou fantastickí Abraham (ten vysoký s dredy), Denisi, lam, udělali naši dovolenou, doporučuji se ptát na ně v kunta kinte, strávili veškerou dovolenou s naším synem. Pracují po celý den na pohyblivých plážových lehátkách a pomáhají lidem na pláži a získávají pouze tipy, které dáte do krabice, a sdílejí je mezi 6, takže pokud jdete, nezapomeňte tyto chlapce naklonit, protože to je jídlo na den, byla nejlepší dovolená vůbec. A právě jsme si rezervovali Vánoce na 3 týdny v bungalovech kunta kinte. prosím jděte, nebudete litovat, děkuji vám Donna x

Rachel S
Rachel SBerlín
26.08.2013

Banjul, plný kouzelných koloniálních budov a jednoho z největších přímořských trhů v západní Africe, vyzařuje neodolatelné kouzlo. Má mnoho historických památek a je - s výjimkou některých trhů na Albert Market - celkově bezpečné pro turisty, aby chodili po okolí.

Erris
ErrisLondýn
06.11.2012

Můj bratr a já jsme zůstali v ekologické chatě nazvané Stopy. Ten, kdo to vlastní, je opravdu zábavná. Jídlo bylo fantastické, protože bylo velmi blízko moře. Z chaty jsme mohli jít na pláž a obědvat na pláži u rybářské vesnice. Doprava v Gambie je neuvěřitelně pomalá, říkají „čas Gambie“, protože je tak pomalá. Je to velmi chudá oblast, která vydělává peníze z arašídů a arašídového oleje. Banjul má hojně burské trhy, které prodávají věci, které pravděpodobně najdete na trhu Camden. Je to zážitek sám o sobě, protože jdete po dlouhé písčité cestě, že když vítr fouká, všechno se zplaví. Doporučil bych vzít taxíky (a dohánět je), protože autobusy jsou tak pomalé. Gambie lidé jsou velmi přátelští a všichni vás pozdraví. Někdy vás obtěžují, ale nikdy to neznamenají nebezpečným způsobem.

Jayne Barlow
Jayne BarlowMansfield
06.01.2017

skvělé místo k návštěvě. spousta věcí, které byste viděli už ve svých skutečných stanovištích. Většina lidí je skvělá a připravena se podělit o své životy, jídlo s vámi. vynikající dovolená.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 906 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Banjul je říjen, kdy průměrná cena činí 1 208 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 1 088 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Banjul je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 26,4 °C/79,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle březen s průměrnou teplotou 34,5C/94,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 17,6 °C/63,7 °F.
Nejbližší letiště u města Banjul je Banjul (BJL) (14,98 km).

Naplánujte si cestu do země Gambie