Sekondi-Takoradi

26. 4. 2019 - 27. 4. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Sekondi-Takoradi patří na základě hodnocení uživatelů Ibisa Hotel Takoradi, Nhyira Hotel a Ivoire Guest House. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Sekondi-Takoradi přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Sekondi-Takoradi

od 1 670 Kč
od 2 744 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 865 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Sekondi-Takoradi je září, kdy průměrná cena činí 2 266 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc duben minulý rok byla 1 610 Kč za noc. To je o 11 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 422 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Sekondi-Takoradi je Takoradi (TKD) (2,92 km).

Naplánujte si cestu do země Ghana