Sekondi-Takoradi

2. 3. 2020 - 3. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Sekondi-Takoradi patří na základě hodnocení uživatelů Milgwen Hotel, Protea Hotel Takoradi Select a Green Zion Garden. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Sekondi-Takoradi přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Sekondi-Takoradi

od 2 305 Kč
od 2 903 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 838 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Sekondi-Takoradi je květen, kdy průměrná cena činí 2 574 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 077 Kč za noc. To je o 35 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 459 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Sekondi-Takoradi je Takoradi (TKD) (2,92 km).

Naplánujte si cestu do země Ghana