Ahmadábád

4. 3. 2020 - 5. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ahmadábád patří na základě hodnocení uživatelů Radisson Blu Hotel Ahmedabad, Four Points by Sheraton Ahmedabad a Regenta Central Antarim. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ahmadábád přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ahmadábád

od 725 Kč
od 1 586 Kč
od 1 767 Kč

Co říkají cestující o městě Ahmadábád?

9,8
Cestující rodiny
8,6
Nadšenci pro jídlo
8,4
Nadšenci pro historii
7,2
Baťůžkáři
6,3
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (55)
RAJNIKANT  PATEL
RAJNIKANT PATEL
20.08.2019

I lovemaximum options and specially anywhere rates and various options to fit my budget

Chilling Monk
Chilling MonkNové Dillí
26.09.2018

Located on the banks of the Sabarmati river, Ahmedabad or Amdavad as it’s colloquially called, is the 7th largest Urban area in India with a population of over 6 million. It’s the only city in India which has been accorded the status of UNESCO World Heritage city (for the old city area). Ahmedabad is a perfect blend of beautiful architecture and town planning of the heritage city, as well as the energy and business friendly face of its modern counterpart. Ahmedabad never ceases to amaze you with its delectable variety of street food, sumptuous Gujarati thali places, warmth of the people and the overall rustic charm that it retains even in a rapidly changing cityscape.

Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
20.12.2016

big city with a lot of trafic, not much to see but there is the ashram of Ghandi woth to visit, a very good day to be in Ahmedabad is the evening of the 12th of december, there is a big festival (mohameds birthday) lots of trucks and thousands of happy and friendly people loud music you are realy welcome there it is fascinating 5 stars for the festival.

Kark Shah
Kark ShahAhmadábád
09.03.2016

Very nice place and city to live in for India. Local food specially Gujarati very nice cuisine specially Vishala.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 785 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ahmadábád je červen, kdy průměrná cena činí 2 235 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 118 Kč za noc. To je o 15 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 292 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Ahmadábád je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 22,6 °C/72,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle květen s průměrnou teplotou 41,5C/106,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 12,1 °C/53,8 °F.
Nejbližší letiště u města Ahmadábád je Ahmedabad (AMD) (6,66 km).

Naplánujte si cestu do země Indie