Kóžikkót

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kóžikkót patří na základě hodnocení uživatelů Malabar Palace, Westway Hotel a The Raviz Calicut. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kóžikkót přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kóžikkót

od 733 Kč
od 1 092 Kč
od 1 781 Kč

Co říkají cestující o městě Kóžikkót?

Hodnocení členů (14)
Aditya Karwa
Aditya KarwaUdaipur, Rajasthan
06.01.2017

A mighty seaport where Arab, Chinese and East African traders once converged, Kozhikode was previously the most important region of the Malabar Coast. Vasco da Gama landed on its shores in 1498, catapulting the region to global fame. Once the capital of the powerful Zamorins and a prominent trade and commerce centre, the winds of change have swept over this charming coastal land from time to time. The whiff of history continues to permeate the lanes, bazaars and business hubs of this great port of yesteryears. Lush green countryside, serene beaches, historic sites, wildlife sanctuaries, rivers and hills make Kozhikode a popular destination. Also adding to the legacy of this region is a unique culture and a warm friendly people.

Athul Joseph
Athul Joseph
06.01.2017

Waterfalls & Rubber Plantations

Rayees Bhai
Rayees BhaiKozhikode (Calicut)
06.01.2017

my home

Siras Nambiyelath
Siras NambiyelathManáma
06.01.2017

Aana chandam..!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 958 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kóžikkót je srpen, kdy průměrná cena činí 3 771 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 377 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Kóžikkót je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 27,6 °C/81,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle duben s průměrnou teplotou 33,5C/92,3F. Nejchladnější měsíc je prosinec s průměrnou teplotou 22,8 °C/73,0 °F.
Nejbližší letiště u města Kóžikkót je Kozhikode (CCJ) (23,17 km).

Naplánujte si cestu do země Indie