Medan

28. 11. 2019 - 29. 11. 2019

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Medan patří na základě hodnocení uživatelů Four Points by Sheraton Medan, Aryaduta Medan a Travellers Suites Serviced Apartments Medan. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Medan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Medan

od 611 Kč
od 1 117 Kč
od 1 772 Kč

Co říkají cestující o městě Medan?

9,8
Nadšenci pro jídlo
9,0
Cestující rodiny
7,9
Nadšenci pro turistiku
7,9
Na služební cestě
7,4
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (47)
Child of Bohemia
Child of BohemiaKapské Město
01.11.2016

I spend in Medan only one day and I cannot say I enjoy it. As another big cities in SA it's very dirty and smoggy. People though wasn't pushy and even-though we walked during night I didn't feel danger. .

Yuna Gena
Yuna GenaSamarinda
03.09.2016

I have visited Medan twice and this one of three largest metropolis in Indonesia never turned me down despite of its famous hectic and chaotic traffic. Besides rich for its wide variety and delicious foods, one thing that I like for Medan is the richness of culture since the city is home to well blended various ethnics, which makes it interesting. Moreover, this city is a start point to various beautiful places in the North Sumatra and its surrounding.

Rental Mobil Medan
Rental Mobil MedanMedan Selayang, Sumatera Utara
20.05.2016

Medan is the city you will start to another tourist place like bukit lawangto see orang utan etc

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
26.04.2016

What a beautiful place as Lake Toba is here. Here got more Chinese and mostly businessmen. The local cake and kuih is very delicious.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 596 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Medan je srpen, kdy průměrná cena činí 1 489 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc listopad minulý rok byla 655 Kč za noc. To je o 9 % méně než průměrná cena za noc ve výši 715 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Medan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc listopad 27,2 °C/81,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle květen s průměrnou teplotou 32,9C/91,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 23,1 °C/73,6 °F.
Nejbližší letiště u města Medan je Kuala Namu Medan (KNO) (23,46 km).

Naplánujte si cestu do země Indonésie