Pangkalpinang

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Pangkalpinang patří na základě hodnocení uživatelů Airy Pangkal Pinang Kp Bintang Bangka, Parai Beach Resort & Spa - Bangka a Pesona Bay Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Pangkalpinang přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Pangkalpinang

od 498 Kč
od 1 215 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 644 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Pangkalpinang je květen, kdy průměrná cena činí 2 459 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 703 Kč za noc. To je o 32 % méně než průměrná cena za noc ve výši 935 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Pangkalpinang je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 26,5 °C/79,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,2C/86,4F. Nejchladnější měsíc je duben s průměrnou teplotou 22,3 °C/72,1 °F.
Nejbližší letiště u města Pangkalpinang je Pangkalpinang (PGK) (7,84 km).

Naplánujte si cestu do země Indonésie