Yogyakarta

26. 9. 2019 - 27. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Yogyakarta patří na základě hodnocení uživatelů Novotel Yogyakarta, Gallery Prawirotaman Hotel a Lynn Hotel by Horison. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Yogyakarta přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Yogyakarta

od 614 Kč
od 1 053 Kč
od 1 243 Kč

Co říkají cestující o městě Yogyakarta?

9,8
Nadšenci pro historii
9,8
Baťůžkáři
9,8
Nadšenci pro umění a design
9,0
Nadšenci pro turistiku
8,3
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (91)
juliana harahap
juliana harahap
07.03.2019

saya sangat suka petualangan,perjalanan,perjuangan,apa lagi berjuang buat dapatin tiket promo dengan puas hati...

Eky Dahlan
Eky DahlanSouth Jakarta
27.12.2016

Yogyakarta is one of the foremost cultural centers of Java. This region is located at the foot of the active Merapi volcano, Yogyakarta was in the 16th and 17th centuries the seat of the mighty Javanese empire of Mataram from which present day Yogyakarta has the best inherited of traditions

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
12.09.2016

Yogyakarta or now change to Jogyakarta. This place is famous and popular because of the historic place.

Yuna Gena
Yuna GenaSamarinda
23.10.2015

The only province in entire Indonesia that holds special status because of its history and culture, it’s one of unique tourist destinations where the Royal Family still has the influence in running the city. A city that rich in history, culture, art, delicate dishes, and natural beauties from active volcanoes to beautiful beaches. It is also home to few important sites for Buddhist and Hinduism pilgrim. Yogyakarta is definitely a place that any traveler should make a stop while visiting Indonesia.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 497 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Yogyakarta je prosinec, kdy průměrná cena činí 760 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 585 Kč za noc. To je o 1 % více než průměrná cena za noc ve výši 578 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Yogyakarta je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 25,5 °C/77,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle březen s průměrnou teplotou 31,0C/87,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 22,0 °C/71,6 °F.
Nejbližší letiště u města Yogyakarta je Yogyakarta (JOG) (6,85 km). K dalším letištím poblíž patří: Solo / Surakarta (52,98 km)

Naplánujte si cestu do země Indonésie