Isfahán

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Isfahán patří na základě hodnocení uživatelů Howzak House (Boutique Hostel), Rag Rug a Hasht Behesht Isfahan. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Isfahán přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Isfahán

od 1 620 Kč
od 1 664 Kč
od 2 430 Kč

Co říkají cestující o městě Isfahán?

9,8
Nadšenci pro historii
8,1
Cestující rodiny
7,4
Nadšenci pro umění a design
6,9
Cestovatelé za luxusem
6,1
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (79)
Norbert  Muhr
Norbert Muhr
05.10.2019

Isfahan's main square has a lot to offer. You should definitely visit this palace up to the top floor because of the wonderful view and the music rooms with very special acoustics. Wonderful murals, great ceilings and interesting pillars all over the palace.

Shahram Foroozan
Shahram ForoozanIsfahán
18.01.2017

One of The Historical City in Iran , second the most importance city of Iran

Simone Massagrande
Simone MassagrandeVerona
06.01.2017

una delle città più magiche al mondo. veramente da mille e una notte. varrebbe il viaggio anche solo per questa città.

Kathleen Poon
Kathleen PoonKuala Lumpur
11.09.2016

Esfahan is Iran’s third largest city but number one tourist destination in the country due to the city’s abundance of boulevards brimming with maple trees, Persian gardens, bridges with majestic arches and grand Persian-Islamic architecture. Many artisans love to be in Esfahan as the city inspires them with its rich traditional Persian culture and picturesque scenery evident in the UNESCO central square, historical bazaars and the river and bridges.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 942 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Isfahán je srpen, kdy průměrná cena činí 3 328 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 266 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Isfahán je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 3,3 °C/37,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 33,5C/92,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -0,8 °C/30,6 °F.
Nejbližší letiště u města Isfahán je Isfahan (IFN) (19,38 km).

Naplánujte si cestu do země Írán