Dublin

26. 9. 2019 - 27. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Dublin patří na základě hodnocení uživatelů Hilton Dublin Airport, Ballsbridge Hotel a Maldron Hotel Parnell Square. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Dublin přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Dublin

od 6 754 Kč
od 8 786 Kč
od 12 426 Kč

Co říkají cestující o městě Dublin?

9,8
Nadšenci pro noční život
9,8
Nadšenci pro historii
7,3
Nadšenci pro turistiku
7,2
Dobrodružní cestovatelé
7,1
Cestující rodiny
Hodnocení členů (365)
Natyele Marins
Natyele Marins
21.05.2019

Dublin je mokré místo, šel jsem v polovině září 2018 a vrátil jsem se o tři týdny později, s 10 eury jsem byl schopen koupit hodně na trhu, který mimochodem má samoobslužný servis (miloval jsem tu část). Šel jsem do několika hospod a miloval vibrace, většinou z gay hospod jako "The Georgie". Měl jsem možnost navštívit útesy a mohu říci, že to bylo jedno z nejkrásnějších míst, kde jsem měl možnost vidět a být. Šel jsem do jeleního parku (zapomněl jsem jméno), bohužel jsem neviděl žádného jelena za den, ale park je krásný. K dispozici je další park v centru města, který je také velmi krásný, s jezerem a několika květinovými záhony. Měl jsem nádherný hamburger (někdy a tři dny v řadě) vedle australského nočního klubu. Downtown Dublin má několik obchodů jako H & M, Zara a Penney's s velkými cenami oblečení.

Μαριος  Πολιτης
Μαριος Πολιτης
02.05.2019

Je to místo, kde s ním mluví energie ... lidé jsou úžasní a místo je o nich vše, pravý život toho nejlepšího jsem potkal, kromě pátku a soboty, kde se prostě nevejdeme do našich myslí a zablácením! dělat výlety !!!

Barbs Larsen
Barbs Larsen
14.04.2019

Všechno Irská kultura obecně, a super teplé a hopitalaria lidí! Také jsem navštívil Galway a Moherův útes. Zamilovala jsem se do země.

Luci Luci
Luci Luci
18.09.2019

Anche se sono passati diversi anni dal mio soggiorno a Dublino l'emozione che subito mi ha trasmesso questa città non si dimentica assolutamente da vedere

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 807 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Dublin je srpen, kdy průměrná cena činí 5 409 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci září minulý rok byla 4 269 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Dublin je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 12,7 °C/54,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 18,7C/65,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,3 °C/36,1 °F.
Nejbližší letiště u města Dublin je Dublin (DUB) (9,88 km).

Naplánujte si cestu do země Irsko