Ísafjörður

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ísafjörður patří na základě hodnocení uživatelů Guesthouse Kirkjubol in Bjarnardalur, Isafjordur Hostel a Sudavik Guesthouse. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ísafjörður přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ísafjörður

od 5 156 Kč

Co říkají cestující o městě Ísafjörður?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,8
Baťůžkáři
9,4
Nadšenci pro turistiku
7,7
Cestující rodiny
7,2
Zelené cestování
Hodnocení členů (7)
Pepi
PepiBarcelona
24.08.2017

Aunque su población sólo alcance los 2500 habitantes, ésta es una de las ciudades más importantes de la zona oeste de los fiordos. Su actividad principal es la pesca y cuenta puerto de embarcaciones pequeñas. Pudimos ver que también es un sitio a donde llegan grandes cruceros que recorren países nórdicos. Es una ciudad pintoresca donde hacer base y abastecerse antes de salir a distintos pueblitos del Noroeste, o al Parque inhabitado justo frente a la Bahía. Desde aquí salen a diario los ferris hacia la zona de la Reserva de Hornstrandir.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
22.07.2014

This is a small town on the north west side of Iceland. We were able to walk around the entire town in about an hour. To pronounce the city name we used "It's a 4 door"

Jake Levine
Jake LevineLos Angeles, California, United States
06.01.2017

way up north, after driving on some crazy fjord roads, you can get to isafjordur (the d is really a different letter with a 'th' sound). beautiful little city and nice to camp. don't miss the dynjandi waterfalls on the drive up...they are the most insane falls i've ever seen. giant cascade. don't even look at photos online, just go and be amazed.

Alberto Rodriguez Aguilera
Alberto Rodriguez Aguilera
11.08.2019

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 736 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ísafjörður je srpen, kdy průměrná cena činí 4 570 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 3 127 Kč za noc. To je o 4 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 267 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Ísafjörður je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -1,8 °C/28,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 10,1C/50,2F. Nejchladnější měsíc je březen s průměrnou teplotou -4,4 °C/24,1 °F.
Nejbližší letiště u města Ísafjörður je Isafjordur (IFJ) (1,87 km). K dalším letištím poblíž patří: Bildudalur (46,57 km)

Naplánujte si cestu do země Island