Ancona

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ancona patří na základě hodnocení uživatelů Ego Hotel, Hotel Fortuna a Hotel Cristoforo Colombo. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ancona přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ancona

od 1 963 Kč
od 2 303 Kč

Co říkají cestující o městě Ancona?

9,8
Baťůžkáři
9,8
Nadšenci pro jídlo
8,4
Cestující rodiny
6,0
Dobrodružní cestovatelé
6,0
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (15)
TravelDreamFamily
TravelDreamFamilyAutonomní provincie Trento
21.04.2018

Visit Ancona it has a dry nice cathedral that you can visit. Some buildings in town offer Gothic architecture and there is still a cannon new the Arch of Trajan you can visit. You can also take a overnight Ferry (11hrs) over to Croatia on the other side of the Adriatic Sea. It does not run all year so make sure you check the schedules here.

GianCi
GianCiMagliano Sabina
02.07.2017

Si preste molto bene, Ancora, per una fuga d'amore, quello che ha da offrirvi è uno spazio incantevole di vie e di piazze a perdersi per la città, B&B a basso costo con la possibilità sia di godere del mare, sia, se qualcuno è disposto, di farsi una gita nelle colline vicine, zaino in spalla e tranquillità. Ideale per chi vuole prendersi qualche giorno di ferie e non sa dove andare, qui potrete mangiar bene e rilassarvi con tutta tranquillità.

DGDoyle
DGDoyleSan Francisco
06.01.2017

Ok, not the most charming town in Italy, but it is home to a very affordable ferry to Albania...which then allows one to pass through Montenegro en route to Dubrovnik...a very pretty tour indeed!

Erkan  Aydın
Erkan Aydın
27.07.2019

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 594 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ancona je červenec, kdy průměrná cena činí 1 948 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 801 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Ancona je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 8,3 °C/46,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,5C/85,1F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 5,8 °C/42,4 °F.
Nejbližší letiště u města Ancona je Ancona (AOI) (12,59 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie