Lampedusa

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lampedusa patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Sole, i Dammusi di Cala Creta a Camping La Roccia. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lampedusa přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Lampedusa

od 3 249 Kč
od 5 012 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 603 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lampedusa je srpen, kdy průměrná cena činí 3 730 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 331 Kč za noc. To je o 3 % více než průměrná cena za noc ve výši 2 249 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Lampedusa je Lampedusa (LMP) (1,51 km). K dalším letištím poblíž patří: Linosa (59,60 km)

Naplánujte si cestu do země Itálie