Neapol

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Neapol patří na základě hodnocení uživatelů Unahotels Napoli, Renaissance Naples Hotel Mediterraneo a Grand Hotel Capodimonte. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Neapol přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Neapol

od 1 923 Kč
od 3 395 Kč
od 8 247 Kč

Co říkají cestující o městě Neapol?

9,8
Nadšenci pro historii
9,8
Nadšenci pro jídlo
7,4
Nadšenci pro umění a design
6,7
Cestující rodiny
6,5
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (243)
Monika K.
Monika K.
16.04.2019

Skvělé pro krátkou přestávku ve městě, má svůj vlastní styl a kouzlo, musíte ho prozkoumat! Doporučujeme výlet na pobřeží Amalfi: Positano, Amalfi také na ostrov Capri a samozřejmě Pompeje! Spousta atrakcí a skvělé jídlo :)

Ирина Коваленко
Ирина Коваленко
13.04.2019

Neapol, Neapol! Nejednoznačné město! Na jedné straně muzea, baziliky, architektura je impozantní! Na druhé straně ulice s hromadou odpadků, kilometry prádla visícího z balkonů a jen obrovským počtem migrantů! Ale Neapol je třeba navštívit! Neapolský záliv, katedrála sv. Jana, náměstí Plebiscito, galerie Umberto a jen procházka po úzkých uličkách, pohled do mnoha kaváren, pizzerií, pasturií, gelaterů! Nevěřte různé hororové příběhy! Pokud se budete chovat sebejistě a budete dodržovat základní bezpečnostní pravidla, Neapol si vás bude pamatovat po zbytek svého života pouze z dobré strany!

Maria  Pena
Maria Pena
19.08.2019

Las personas fue para mi increibles, amable, muy familiar me encanto y voy pronto, saben ya tengo novio italiano.

Ruth  Perrelli
Ruth Perrelli
10.04.2019

I lived here for 10 years and still visit regularly. The pizza (and all food in fact) is amazing, the people are friendly and there is so much to do. There are incredible views everywhere, excellent public transport links, cheap to eat out, positano and procida are stunning and easy to get to. Go and watch a football match in Curva B for an unforgettable experience. Rich with culture and passion, this city is unlike any other.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 632 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Neapol je červenec, kdy průměrná cena činí 2 535 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 156 Kč za noc. To je o 2 % více než průměrná cena za noc ve výši 2 106 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Neapol je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 21,3 °C/70,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,6C/87,1F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 3,8 °C/38,8 °F.
Nejbližší letiště u města Neapol je Neapol International (NAP) (6,09 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie