Neapol

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Neapol patří na základě hodnocení uživatelů Exe Majestic, Eurostars Hotel Excelsior a Hotel Royal Continental. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Neapol přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Neapol

od 1 342 Kč
od 2 065 Kč
od 5 621 Kč

Co říkají cestující o městě Neapol?

9,8
Nadšenci pro historii
9,8
Nadšenci pro jídlo
7,3
Nadšenci pro umění a design
6,9
Dobrodružní cestovatelé
6,7
Cestující rodiny
Hodnocení členů (279)
Ca Mo
Ca Mo
27.09.2019

Přišel jsem do Napoli, abych zůstal pár týdnů a skončil jsem tím, že jsem opustil své plány ve Francii a Portugalsku, abych tu zůstal poslední dva měsíce mého 90denního víza! Netřeba dodávat, že se vrátím!

Laura T
Laura T
22.09.2019

Neapol je absolutně město k vidění! Úžasné město, super jídlo a fantastickí lidé, kteří vás vždy mají v dobré náladě.

Monika K.
Monika K.
16.04.2019

Skvělé pro krátkou přestávku ve městě, má svůj vlastní styl a kouzlo, musíte ho prozkoumat! Doporučujeme výlet na pobřeží Amalfi: Positano, Amalfi také na ostrov Capri a samozřejmě Pompeje! Spousta atrakcí a skvělé jídlo :)

Ирина Коваленко
Ирина Коваленко
13.04.2019

Neapol, Neapol! Nejednoznačné město! Na jedné straně muzea, baziliky, architektura je impozantní! Na druhé straně ulice s hromadou odpadků, kilometry prádla visícího z balkonů a jen obrovským počtem migrantů! Ale Neapol je třeba navštívit! Neapolský záliv, katedrála sv. Jana, náměstí Plebiscito, galerie Umberto a jen procházka po úzkých uličkách, pohled do mnoha kaváren, pizzerií, pasturií, gelaterů! Nevěřte různé hororové příběhy! Pokud se budete chovat sebejistě a budete dodržovat základní bezpečnostní pravidla, Neapol si vás bude pamatovat po zbytek svého života pouze z dobré strany!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 564 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Neapol je červenec, kdy průměrná cena činí 2 567 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 859 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Neapol je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 8,4 °C/47,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,6C/87,1F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 3,8 °C/38,8 °F.
Nejbližší letiště u města Neapol je Neapol International (NAP) (6,09 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie