Pantelleria

27. 2. 2020 - 28. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Pantelleria patří na základě hodnocení uživatelů Cossyra Hotel, Blue Moon Hotel a Hotel Bue Marino. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Pantelleria přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Pantelleria

od 2 007 Kč

Co říkají cestující o městě Pantelleria?

9,8
Nadšenci pro jídlo
9,8
Dobrodružní cestovatelé
7,5
Zelené cestování
7,5
Nadšenci pro historii
6,3
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (7)
Cristina Prina Ricotti
Cristina Prina RicottiŘím
25.03.2019

Nejkrásnější ostrov Itálie - a jeden z nejodlehlejších! Očekávejte tmavou lávu, skalnaté pobřeží a hluboké modré moře.

GianCi
GianCiMagliano Sabina
25.07.2017

Malý sicilský ostrov, ze kterého, když to počasí dovolí, můžete na obzoru vidět tuniská pobřeží. Pláže, ty z Pantelleria, které jsou jako mouka, jemný a lehký písek, který nespaluje kůži a poté moře, jaké moře. Je obtížné najít přímořské letovisko, které může porovnávat s Pantelleria přírodní krásy, klid a náklady. Pro rodiny, páry, romantiky, studenty, backpekery.

Stefano  Raineri
Stefano Raineri
21.05.2019

Pantelleria è un sapore antico che racconta molte storie e culture, è vento, sole, terra che ti attrae mare che ti respinge. Indimenticabile.Se riesci a percepire la sia vibrazione ne resti affascinato, come ulisse nella grotta di calipso.

Anna
Anna
12.02.2020

Ogni anno ci torno da quando sono nata....pace,relax.... Incanto!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 708 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Pantelleria je srpen, kdy průměrná cena činí 2 876 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 918 Kč za noc. To je o 8 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 088 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Pantelleria je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 12,0 °C/53,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 29,4C/84,9F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 10,1 °C/50,2 °F.
Nejbližší letiště u města Pantelleria je Pantelleria (PNL) (2,64 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie

Ve městě Pantelleria a v okolí