Perugia

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Perugia patří na základě hodnocení uživatelů Perusia Hotel, Perugia Park Hotel a Hotel Il Castellaccio. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Perugia přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Perugia

od 1 387 Kč
od 1 623 Kč
od 4 604 Kč

Co říkají cestující o městě Perugia?

9,8
Nadšenci pro historii
7,8
Nadšenci pro umění a design
7,1
Nadšenci pro jídlo
6,7
Cestující rodiny
6,2
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (51)
Estefania Guil
Estefania Guil
19.04.2019

Precioso la pizza exquisita y barata luce para pasear y conocer su historia por la noche mejor aun

GianCi
GianCiMagliano Sabina
01.07.2017

Si solleva sul monte come una donna dalla bellezza antica, elevata e maestosa, di pietra chiara, quella utilizzata per le sue mura e le sue chiese, città di Perugia, cuore Umbro. Meravigliosa, con le sue ampie vedute delle valli umbre, del verde intenso delle colline e dei boschi che la circondano, con un centro storico tra i più belli, dimora patria di grandi artisti, come Goldoni, un luogo dove perdersi e fuggire con il proprio partner, numerosi gli hotel ed i ristoranti. I prezzi accessibili per tutti i portafogli.

Federica B
Federica B
03.02.2016

Our beautiful city, built by the ancient etruscans, is a gem and a must see, at least once.

Julia P
Julia PLondýn
06.01.2017

One of Umbria's cutest towns, and famous for chocolate, Perugia is also the closest city to the island. You can fly in from England, or take the train from Rome. Then, the best way to get to Isola Polvese is by car.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 564 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Perugia je červen, kdy průměrná cena činí 1 948 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 859 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Perugia je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 5,1 °C/41,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,8C/87,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 1,0 °C/33,8 °F.
Nejbližší letiště u města Perugia je Perugia Sant'Egidio (PEG) (10,21 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie