Pescara

22. 5. 2019 - 23. 5. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Pescara patří na základě hodnocení uživatelů Best Western Hotel Plaza, Hotel Claila a PHI Park Hotel Alcione. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Pescara přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Pescara

od 1 280 Kč
od 2 235 Kč

Co říkají cestující o městě Pescara?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,4
Trendy cestovatelé
7,2
Cestující rodiny
5,5
Baťůžkáři
5,5
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (9)
David  Rogers
David Rogers
03.04.2019

Great little seaside community. Everyone is super friendly and welcoming. I wouldn’t recommend this destination in the off months due to the lack of activities they have to offer, but it is very picturesque. The food is great and very affordable, but stay close to city center because it takes awhile to get there by bus or train if you stay outside the center. Great place to relax in the summer or take the kids for a weekend!

GianCi
GianCiMagliano Sabina
02.07.2017

The sea has its own way of making the lovers bite and take them with them, place them in front, on the shore washed by its waters and sing stories. This is how I come to tell you about Pescara, a marine city, of fishermen and clear lights, of deep silences that are other ways of being of the sea, of an ancient village to be discovered, with affordable prices and excellent restaurants. A weekend here is for everyone, couples with children, couples who want to treat themselves to two days of romantic sea.

Gheorghe Constantin Marinel
Gheorghe Constantin MarinelPloiești
06.01.2017

typical Italian city, old, quiet, not too expensive, very good fish and seafood dishes.

Giulia Berardi
Giulia BerardiDüsseldorf
06.01.2017

I'm from this city...so I can only love it :) Btw it' s a good combination between beach and nightlife. it ideal in summer or during the jazz festival. enjoy it !

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 530 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Pescara je srpen, kdy průměrná cena činí 2 353 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc květen minulý rok byla 1 677 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 778 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Pescara je očekávaná průměrná teplota pro měsíc květen 17,9 °C/64,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,6C/87,1F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 3,8 °C/38,8 °F.
Nejbližší letiště u města Pescara je Pescara (PSR) (4,21 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie