Pescara

2. 3. 2020 - 3. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Pescara patří na základě hodnocení uživatelů Victoria Hotel, Best Western Hotel Plaza a Hotel Claila. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Pescara přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Pescara

od 1 616 Kč
od 2 544 Kč

Co říkají cestující o městě Pescara?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,4
Cestující rodiny
9,4
Trendy cestovatelé
7,2
Nadšenci pro jídlo
7,2
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (13)
David  Rogers
David Rogers
03.04.2019

Velká malá přímořská komunita. Každý je super přátelský a přátelský. Nedoporučoval bych tuto destinací v těch měsících, kdy je to mimochodem kvůli nedostatku aktivit, které nabízejí, ale je to velmi malebné. Jídlo je skvělé a velmi cenově dostupné, ale zůstat v blízkosti centra města, protože trvá chvíli, než se tam dostanete autobusem nebo vlakem, pokud zůstanete mimo centrum. Skvělé místo k odpočinku v létě nebo vzít děti na víkend!

GianCi
GianCiMagliano Sabina
02.07.2017

Moře má svůj vlastní způsob, jak milovníky kousnout a vzít je s sebou, umístit je před sebe, na břehu umytých vodami a zpívat příběhy. Takto vám mohu říci o Pescaře, mořském městě, o rybářích a jasných světlech, o hlubokém tichu, které jsou jinými způsoby, jak být mořem, starobylé vesnice, která má být objevena, za dostupné ceny a vynikající restaurace. Víkend zde je pro každého, páry s dětmi, páry, které se chtějí zacházet na dva dny romantického moře.

Gheorghe Constantin Marinel
Gheorghe Constantin MarinelPloiești
06.01.2017

typical Italian city, old, quiet, not too expensive, very good fish and seafood dishes.

Giulia Berardi
Giulia BerardiDüsseldorf
06.01.2017

I'm from this city...so I can only love it :) Btw it' s a good combination between beach and nightlife. it ideal in summer or during the jazz festival. enjoy it !

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 616 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Pescara je září, kdy průměrná cena činí 2 454 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 886 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 931 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Pescara je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 8,5 °C/47,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,6C/87,1F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 3,8 °C/38,8 °F.
Nejbližší letiště u města Pescara je Pescara (PSR) (4,21 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie