Porovnejte a ušetřete na hotelech v destinaci Řím

Je nám líto, Nepodporujeme pobyty přesahující 30 nocí.

Hledejte na naší mapě ty nejlepší hotely ve městě Řím

Pomocí naší mapy najdete hotely v okolí města Řím nebo atrakcí, které chcete navštívit.

Nejlepší hotely ve městě Řím. Přečtěte si hodnocení

Rezervujte si dokonalý pobyt s jistotou. Přečtěte si před rezervací naše hodnocení skutečných hostů.

Zobrazit další hotely

Hotely v Řím

Ubytování v Římě

Obrovské historické centrum italské metropole poskytuje velkorysé možnosti při výběru ubytování. Obecně platí, že se dá nocovat velmi levně, ale pokud stojíte o kvalitu a trváte na určitých standardech, popř. máte zájem o klidné noci nerušené bujarým nočním životem, je lepší si připlatit. V takovém případě se však dostanete do zařízení na nádherných místech a ráno nebudete moci vydržet v posteli, protože vás zpoza okna bude lákat svět antiky, renesance a baroka (a vůně čerstvého espressa).

 

Centrum

Chcete být přímo v centru a ze svého pokoje sledovat večerní ruch na ulicích, nasávat atmosféru zdí prosáklých historií a mít v dosahu co nejvíce památek? Přímo u Kolosea najdete několik hostelů a cenově velmi dostupných hotelů, v okolí Fontány di Trevi a Španělských schodů je zase mnoho možností útulného ubytování v hotelích a apartmánech pro náročnější. U Vily Borghese stojí pár levnějších hotýlků a podobně je na tom tradiční řemeslnická oblast kolem náměstí Campo de Fiori, rozkošného místa s každodenním ranním trhem a veselým odpoledním společenským životem. Lokalita ve středu města způsobí to, že si pro prohlídku nejznámějších památek budete moci vybrat ten nejlepší čas, kdy ostatní turisté už nebo ještě budou na cestě sem nebo odtud. I v létě se tak brzy ráno nebo v podvečer můžete vypravit k Fontáně di Trevi, aniž byste o šanci se na ni podívat museli v davu bojovat ostrými lokty.

 

Vatikán

Na druhé straně řeky se rozkládá vatikánský Papežský stát. Útočiště v blízkosti jeho hradeb znamená nejen snadný přístup do Svatého města, ale i krásný výhled na řeku a historický sřed Říma. Je tu mnoho různých možností – penziony, hostely, butikové hotely nebo apartmány. Vyberete si tedy, ať už vám jde o romantiku, pohodlí, prostředí vhodné pro děti nebo o to ušetřit.

 

Letiště

Pokud se nechcete stresovat se stíháním časného ranního letu, riskovat uvíznutí v zácpě či jakékoli jiné komplikace, máte možnost přespat přímo na letišti, což je poněkud dražší možnost, nebo v jeho blízkém okolí. Ve vzdálenosti do 3 km najdete vynikající nabídky v poměru cena/výkon, ať už se jedná o letiště Fiumicino, nebo Ciampino.