Trapani

5. 2. 2020 - 6. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Trapani patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Residence Le Chiavi Di San Francesco, Relais Antiche Saline a Hotel Elimo. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Trapani přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Trapani

od 1 668 Kč
od 1 891 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 1 221 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Trapani je srpen, kdy průměrná cena činí 2 740 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 430 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Nejbližší letiště u města Trapani je Trapani Birgi (TPS) (12,14 km). K dalším letištím poblíž patří: Palermo (53,81 km)

Naplánujte si cestu do země Itálie