Verona

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Verona patří na základě hodnocení uživatelů SHG Hotel Verona, Montresor Hotel Palace a Hotel Leopardi. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Verona přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Verona

od 2 005 Kč
od 2 093 Kč
od 5 779 Kč

Co říkají cestující o městě Verona?

9,8
Nadšenci pro historii
7,9
Nadšenci pro umění a design
7,5
Cestující rodiny
6,6
Nadšenci pro turistiku
6,2
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (129)
Luksa F
Luksa F
01.03.2018

Byli jsme na cestě do Milána, ale pak jsme se rozhodli navštívit Veronu a je to domov pro Romeo a Julie, a chtěli jsme vidět slavnou Arena Di Verona. Tak jsme se tam dostali docela pozdě a bylo to léto, ale už bylo tma. Bylo to vlastně o něco krásnější, když zapnuli všechna světla. Byl jsem opravdu ohromen Arena Di Verona, která je poměrně velká a velmi historická. Nemohli jsme se do toho dostat, protože Opera už začala, ale byli jsme v pohodě, když jsme venku a dívali se také na tuto Arénu. Jediný problém byl v koupelně. Nemohli jsme ho nikde najít a ten, který jsme konečně našli, byl zavřený ... Máte ale opravdu dobré, ne drahé restaurace přímo v této slavné Aréně a můžete tam sedět a jen se na to dívat tak, jak chcete. Měla fantastický čas.

Kalee Fambrough
Kalee FambroughMiami
30.12.2017

Pokud letíte do Milána, Itálie - zamiřte do Verony ve vlaku! Věřím, že je to půli cesty do Benátek a krásná zastávka! Je to domov Romeo a Julie a má pěkné italské kouzlo.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
17.09.2017

This is a city in northern Italy’s Veneto region, with a medieval old town built between the meandering Adige River. It’s famous for being the setting of Shakespeare’s "Romeo and Juliet." Gets very busy during the summer when the tourists have to see the balcony.

Caroline Carlos
Caroline CarlosSan José
03.08.2017

The city of Romeo and Juliet is as romantic as its legend. Colorful buildings lined with flora beckon you to photograph them. Intimate, little-known osterias welcome locals that regularly drop in, befriending the occasional tourist. Cobblestone passages host neat tables that await evening festivities. If you can make it out of the main tourist area (or even if that's as far as you get), it really is a neat city.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 241 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Verona je srpen, kdy průměrná cena činí 3 538 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 949 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Verona je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 2,2 °C/35,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,9C/85,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -1,7 °C/28,9 °F.
Nejbližší letiště u města Verona je Verona Internazionale (VRN) (9,35 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie