San'á

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě San'á patří na základě hodnocení uživatelů Sheba Hotel, Moevenpick Sanaa a Sheraton Sana'A. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě San'á přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě San'á?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,8
Nadšenci pro umění a design
8,6
Baťůžkáři
6,3
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (20)
Baxter Jackson
Baxter JacksonNazvá
06.01.2017

What Antigua, Guatemala is to Spanish, Sana'a, Yemen is to Arabic - a mountainous enclave where cultural and linguistic immersion can be had on the cheap. Not only is the Arabic instruction the least expensive in the Middle east, it's highly intensive as well - most male instructors actually wear traditional jambias (curved daggers at the waist) to class. This, my friends, is old time Arabia. No 'Arabia Lite' like you find in Dubai, Sana'a is the real deal, uncut and nearly always adulterated by 'qat' (a low grade narcotic chewed every afternoon by just about everyone).

Luke Ford
Luke FordHanoi, Vietnam
06.01.2017

You're stepping into an ancient land and culture unlike any other on this planet. I am hesitant even recommending this place because selfishly I want it to stay just the way it is, untouched by modern influences. Forget the warnings.. mix with the locals, dress in the local garb, buy yourself a Jambia (dagger), fill your cheek with Qat, and you'll have no problem!

‫ايمن محمد المحجري‬‎
‫ايمن محمد المحجري‬‎
06.01.2017

من رسومي

waleed towfiq
waleed towfiqMukalla
22.03.2013

nice..

Často kladené otázky

Ve městě San'á je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 15,3 °C/59,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červen s průměrnou teplotou 30,2C/86,4F. Nejchladnější měsíc je prosinec s průměrnou teplotou 5,8 °C/42,4 °F.
Nejbližší letiště u města San'á je Sana'a (SAH) (14,13 km).

Naplánujte si cestu do země Jemen

Ve městě San'á a v okolí