Bloemfontein

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bloemfontein patří na základě hodnocení uživatelů Sangiro Game Lodge, President Hotel a City Lodge Hotel Bloemfontein. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bloemfontein přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bloemfontein

od 1 501 Kč
od 1 705 Kč
od 2 317 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 1 107 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bloemfontein je červenec, kdy průměrná cena činí 1 428 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci září minulý rok byla 1 253 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Bloemfontein je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 12,7 °C/54,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle leden s průměrnou teplotou 27,7C/81,9F. Nejchladnější měsíc je červen s průměrnou teplotou 0,8 °C/33,4 °F.
Nejbližší letiště u města Bloemfontein je Bloemfontein (BFN) (7,57 km).

Naplánujte si cestu do země Jihoafrická republika

Ve městě Bloemfontein a v okolí