Tegu

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tegu patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Interburgo Daegu, Cherish Hotel a Dongseong Road Savoy Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tegu přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tegu

od 1 551 Kč

Co říkají cestující o městě Tegu?

9,8
Baťůžkáři
9,4
Nadšenci pro historii
9,4
Nadšenci pro jídlo
8,1
Trendy cestovatelé
8,1
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (14)
Jenny Rich "Jenny is Free"
Jenny Rich "Jenny is Free"Peking
21.10.2017

Daegu is known as Korea's "red city" for a few reasons: The area around Daegu offers the country's best red apples, it's a fairly conservative and right-wing leaning city both socially and economically, and in the summer it is often unbearably hot. Koreans will often warn you about the city's extreme temperatures before your visit. But it is a city on the rise and one of the country's most prosperous areas for business and opportunity. There's some gorgeous hikes and parks in the area, a great herbal market and other outdoor markets, an excellent historical walk and Daegu is home to some of South Korea's best nightlife. Any night out in Daegu will bound to end in a funny (and somewhat blurry) travel story for the future.

Lydia M
Lydia MPhoenix
18.11.2013

If you are a vegetarian, then this review is not for you :) Food recommendations: One of the best recipes is samgyetang (삼계탕). Ttoekbokki (떡볶이), ofcourse - kimbap, mandu, bibimbap, kimchi chigae, bulgogi...

นิภาพร มาอาษา
นิภาพร มาอาษา
07.09.2019

พัฒนาวัฒนธรรมเก่าๆ

Chao chih Chang
Chao chih Chang
29.07.2019

語言難溝通

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 346 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tegu je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 522 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 405 Kč za noc. To je o 4 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 464 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Tegu je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 22,0 °C/71,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,8C/87,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,5 °C/25,7 °F.
Nejbližší letiště u města Tegu je Daegu (TAE) (6,02 km). K dalším letištím poblíž patří: Ulsan (74,44 km)

Naplánujte si cestu do země Jižní Korea