Wondžu

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Wondžu patří na základě hodnocení uživatelů Lohengrin Pension, Finland Pension a Koreasco Chiak. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Wondžu přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Wondžu

od 2 110 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 564 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Wondžu je leden, kdy průměrná cena činí 2 273 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 037 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Wondžu je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -3,3 °C/26,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,0C/86,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -9,2 °C/15,4 °F.
Nejbližší letiště u města Wondžu je WonJu (WJU) (10,69 km).

Naplánujte si cestu do země Jižní Korea