Kitchener

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kitchener patří na základě hodnocení uživatelů Doubletree By Hilton Kitchener, Ellis a Cedarbrae. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kitchener přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kitchener

od 2 169 Kč
od 3 009 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 947 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kitchener je listopad, kdy průměrná cena činí 2 773 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 360 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Nejbližší letiště u města Kitchener je Kitchener/Waterloo (YKF) (8,53 km). K dalším letištím poblíž patří: Hamilton (53,34 km) Londýn (69,91 km) Toronto Pearson International (73,46 km)

Naplánujte si cestu do země Kanada