Québec

21. 12. 2019 - 22. 12. 2019

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Québec patří na základě hodnocení uživatelů Hôtel Palace Royal, Super 8 by Wyndham Quebec City a Best Western Plus City Centre/Centre-Ville. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Québec přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Québec

od 2 653 Kč
od 2 820 Kč
od 5 839 Kč

Co říkají cestující o městě Québec?

9,8
Nadšenci pro historii
8,5
Nadšenci pro jídlo
7,4
Nadšenci pro umění a design
6,6
Nadšenci pro turistiku
6,3
Cestující rodiny
Hodnocení členů (114)
Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
29.11.2017

One of the most beautiful cities in North America! There is so much history and architecture for one to see. There are great shops and restaurants to immerse you into the Quebec culture for a lifetime.

Cath J.
Cath J.Québec
12.01.2017

Quebec City is my hometown. It is where I grew up. I went a countless amount of time in the old town and I still enjoy every single walk I have in the Vieux-Québec. You will not find a similar city in North America when it comes to architecture. We've got a flourishing craft beer culture with many microbreweries around town and craft beer bars. Even though Quebec City is a small city when it comes to its population, we are lucky enough to attract many international acts despite the population's size. The only thing that I dislike here is winter. Regardless of the cold and the snow, it is undeniably an incredible experience for many tourists.

Juno Kim
Juno KimAnchorage
20.06.2016

Meaning "where the river narrows", Quebec City is one of the oldest cities in North America. A portion of the city, as well as most of the Old Quebec area, is built on a plateau. The Old Town was designated as UNESCO World Heritage Site.

Steve DeAngelo
Steve DeAngeloMelbourne
16.01.2015

Quebec City is the Capital of Quebec province in Canada. It celebrated it's 400th Anniversary as a city in 2008. I'm happy to say that I got a chance to visit this "crown jewel of French Canada" and celebrate with the people of Quebec.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 592 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Québec je září, kdy průměrná cena činí 5 061 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc prosinec minulý rok byla 2 653 Kč za noc. To je o 26 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 359 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Québec je očekávaná průměrná teplota pro měsíc prosinec -7,2 °C/19,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 25,8C/78,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -16,4 °C/2,5 °F.
Nejbližší letiště u města Québec je Quebec (YQB) (10,84 km).

Naplánujte si cestu do země Kanada