Alma-Ata

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Alma-Ata patří na základě hodnocení uživatelů Kazakhstan Hotel, Rixos Almaty Hotel a Renion Park Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Alma-Ata přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Alma-Ata

od 913 Kč
od 1 502 Kč
od 3 387 Kč

Co říkají cestující o městě Alma-Ata?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,4
Na služební cestě
8,3
Nadšenci pro noční život
7,7
Cestující rodiny
7,5
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (30)
Harold
HaroldBrooklyn
06.01.2017

Mnohem více Evropanů, než jsem čekal. Rozhodně se cítí méně dobrodružný než zbytek střední Asie ... ale dobré místo k tomu, aby se odrazil a dopřával si známé věci z domova. Pěkné parky, sovětské památky, kavárny a výhledy na hory.

Erin K
Erin KLos Angeles
06.01.2017

Poté, co jsem v Almaty žil tři roky, mohu upřímně říci, že takové místo není. Kombinace ruské a kazašské kultury poskytuje západní i východní zážitek a okolní krajina je naprosto krásná. Vydejte se v zimě na Chimbuluk na lyžování a snowboarding, vyzkoušejte Gorky park, kde najdete několik staromódních zábavních jízd, a ochutnejte některá z jedinečných kazašských pokrmů - plof a šašlik jsou osobní favority.

Geoffrey O'Brian
Geoffrey O'BrianMammoth Lakes
06.01.2017

Former capital of Soviet Kazakhstan, home of famed Modeo winter sports complex, crossroads of cultures (and religions) and my home for a year, Almaty may no longer be the heart of KAZ, but it remains the soul. The streets are wide and lined with trees, the Tien Shan mountains loom over the city and the climate mimics Utah with sun in the city and snow in the mountains year-round. There is plenty of history and culture here and easy plane, train and bus access to the famed Silk Road and Great Game cities of Central Asia to the south.

J J
J J
18.01.2020

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 913 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Alma-Ata je září, kdy průměrná cena činí 1 355 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 972 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Alma-Ata je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -5,9 °C/21,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,4C/86,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -11,8 °C/10,8 °F.
Nejbližší letiště u města Alma-Ata je Alma-Ata (ALA) (14,38 km).

Naplánujte si cestu do země Kazachstán