Kokčetau

25. 9. 2019 - 26. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kokčetau patří na základě hodnocení uživatelů Kokshe Apart, Samruk Halal Hotel a Apartment on Zh. Saina Street 30B. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kokčetau přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kokčetau

od 1 127 Kč
od 2 605 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 527 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kokčetau je srpen, kdy průměrná cena činí 1 112 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 673 Kč za noc. To je o 8 % méně než průměrná cena za noc ve výši 730 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Kokčetau je Kokshetau (KOV) (4,08 km).

Naplánujte si cestu do země Kazachstán