Šymkent

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Šymkent patří na základě hodnocení uživatelů Promenade Park Hotel, Orbita Boutique Hotel a Sapar Standart Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Šymkent přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Šymkent

od 812 Kč
od 959 Kč
od 2 007 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 561 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Šymkent je červen, kdy průměrná cena činí 2 539 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 709 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Šymkent je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -0,7 °C/30,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 28,9C/84,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -4,2 °C/24,4 °F.
Nejbližší letiště u města Šymkent je Shimkent (CIT) (1,88 km).

Naplánujte si cestu do země Kazachstán