Leticia

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Leticia patří na základě hodnocení uživatelů Waira Suites, Hotel Anaconda a Omshanty Jungle Lodge. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Leticia přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Leticia

od 1 701 Kč
od 2 223 Kč

Co říkají cestující o městě Leticia?

9,8
Zelené cestování
8,0
Baťůžkáři
8,0
Nadšenci pro turistiku
8,0
Dobrodružní cestovatelé
6,0
Hledači duchovna
Hodnocení členů (9)
Alejo Ro-di
Alejo Ro-diBogotá
16.05.2017

Leticia es una pequeña ciudad pero grande en aventuras, se pueden hacer muchas cosas y puedes ver cómo 3 países están hermanados en su frontera, los lagos de yahuarcaca son muy lindos! Desde Leticia se pueden conocer varios destinos en Colombia, Perú y Brasil.

Ramona Flume
Ramona FlumeAustin
06.01.2017

Leticia is Colombia's southernmost town and although the city itself is modest in size, the bustling port is one of the largest on the Amazon River. It's a lively jungle town, full of exciting street food, river exploration tours and nearby indigenous communities that visitors can experience as part of the recently championed eco-tourism in the area. Whatever attractions you choose to see, Leticia is a wonderful city to discover ancient Colombian and Amazonian ways of life.

Carlos Castillo
Carlos CastilloBogotá
13.08.2013

Taking a bath in the Amazon river. This lake is called "Yahuarcaca". Little boats and kayak are the only way to access it. Make sure you go there.

Charles Meier
Charles MeierStockholm
06.01.2017

Leticia in Amazonas was a beautiful experience. I studied spanish at The Amazon Spanish College (www.amazonspanishcollege.com) and met a lot of local people.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 507 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Leticia je říjen, kdy průměrná cena činí 865 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 716 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Leticia je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 27,1 °C/80,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle září s průměrnou teplotou 31,9C/89,4F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 21,6 °C/70,9 °F.
Nejbližší letiště u města Leticia je Leticia (LET) (1,25 km).

Naplánujte si cestu do země Kolumbie

Ve městě Leticia a v okolí