Popayán

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Popayán patří na základě hodnocení uživatelů Apartamento Sausalito, ArteHostel Popayan a Apartamento Centro. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Popayán přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Popayán

od 1 195 Kč
od 1 224 Kč
od 1 748 Kč

Co říkají cestující o městě Popayán?

9,8
Nadšenci pro historii
8,1
Baťůžkáři
6,6
Studenti
Hodnocení členů (4)
Max Hodge
Max HodgeLondýn
24.11.2015

Not many people rave about Popayan, but I thought it was lovely and deserves to be a more regular feature on travellers’ itineraries. This wonderfully preserved old town is surrounded by impressive colonial architecture and whitewashed buildings, with pretty little churches on every corner. Thanks to its popular university, Popayan has quite a young population, so is a great place for excellent cheap food and lively bars. A sleeping giant on the travelling circuit.

Noel Lau
Noel LauMadrid
11.07.2015

Popayan lies in the southwest of Colombia. It is a colonial-era city with mostly white colonial houses; that's why it is also called the "white city". It has a mild and pleasant climate but few touristy sights. Most people stop here en-route to San Agustin and/or Tierradentro. However, Popayan was once an important stopping point on the road between Cartagena and Quito. Today it boasts one of the oldest universities in Colombia.

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
06.01.2017

Colombia's white city. Located a couple hour drive from Cali, it is a university center and was once one of the more important administrative centers of Spanish colonial rule. The old colonial architecture, and wonderful weather make it a great place to visit for a weekend. In addition to the historical value of the old city, it is has a vibrant university community which gives any visitor plenty of options for things to do in the evening

Julia P
Julia PLondýn
06.01.2017

This is the city where you stay before going to Tierradentro and San Augustin, two of Colombia's most important archaeological sites. It's beautiful and colonial, but somewhat marred by traffic. Be sure to check out the mummies in the church of San Francisco - you have to ask the policeman to let you in.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 437 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Popayán je červen, kdy průměrná cena činí 2 156 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 612 Kč za noc. To je o 25 % méně než průměrná cena za noc ve výši 770 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Popayán je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 13,4 °C/56,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 18,8C/65,8F. Nejchladnější měsíc je září s průměrnou teplotou 9,6 °C/49,3 °F.
Nejbližší letiště u města Popayán je Popayán (PPN) (0,86 km).

Naplánujte si cestu do země Kolumbie