Camagüey

22. 9. 2019 - 23. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Camagüey patří na základě hodnocení uživatelů Casa Maria y David, Gran Hotel By Meliá a Hotel E Santa María. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Camagüey přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Camagüey

od 2 569 Kč

Co říkají cestující o městě Camagüey?

9,8
Nadšenci pro historii
8,2
Nadšenci pro umění a design
6,5
Baťůžkáři
Hodnocení členů (9)
Benjamin Starkey
Benjamin StarkeyManchester
26.11.2015

Said to be designed to confuse pillaging pirates, Camagüey's spaghetti street layout may be bewildering, but makes for a fun city to wander. Countless churches make for beautiful landmarks, while rooftop bars provide views over this pretty city, recognised with UNESCO World Heritage Site status in 2008. Whilst strolling the cobbled streets, keep your eyes peeled for a series of inventive pieces of street art, faces including independence hero José Martí chiselled into decrepit stucco buildings.

Claudia Tavani
Claudia TavaniCagliari
04.06.2015

Camagüey, in the Province of Camagüey, is a a real labyrinth. The typical effect that it has on people is a love or hate reaction. It surely is very unique in its ways, completely different from the rest of the country. Built in a medina style to keep away enemies who would easily get lost in it, visitors have a hard time finding their way around town, no matter how hard they study their maps. The city centre is a UNESCO World Heritage Site since 2008. There are many paintersì studios, and it is packed with art galleries. It is crowded and at times messy and it can be very hot.

Monica Suma
Monica SumaBukurešť
29.05.2014

Home to a large community of artists and a seemingly endless row of Colonial houses and winding streets, Cuba's third largest city and a UNESCO World Heritage Site, Camagüey, might just capture your heart. For art and architecture lovers, it's truly a paradise. There are countless art studios you can visit. For an authentic way to navigate the city, hop on the local bici taxis, painted by the remarkable artist Martha Jimenez. At the end of the day, enjoy dinner at Restaurante 1800 in Plaza San Juan de Dios, followed by dancing at Casa de la Trova.

Odelta Guerra
Odelta GuerraMiami
06.01.2017

That is my province my! BELLO CAMAGUEY

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 846 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Camagüey je září, kdy průměrná cena činí 1 051 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 080 Kč za noc. To je o 10 % více než průměrná cena za noc ve výši 966 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Camagüey je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 27,6 °C/81,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 32,3C/90,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 19,0 °C/66,2 °F.
Nejbližší letiště u města Camagüey je Camaguey (CMW) (7,85 km).

Naplánujte si cestu do země Kuba