Biškek

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Biškek patří na základě hodnocení uživatelů Rich Hotel, Evropa Hotel a Hotel Kausar. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Biškek přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Biškek

od 1 180 Kč
od 1 661 Kč
od 6 819 Kč

Co říkají cestující o městě Biškek?

9,8
Baťůžkáři
7,0
Nadšenci pro jídlo
6,3
Nadšenci pro historii
6,3
Dobrodružní cestovatelé
5,7
Wellness
Hodnocení členů (13)
Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
18.07.2018

velmi přátelský kapitál, většina lidí je uvolněná a nápomocná, není tu mnoho zajímavých budov, ale příjemná atmosféra, kterou můžete strávit náročné dny, Osh Bazaar je velmi zajímavý,

Juno Kim
Juno KimAnchorage
03.08.2017

Kyrgyzstan's capital city Bishkek is an interesting and diverse place. There are many international restaurants, Soviet Union memorabilia, local markets, and large shopping malls. It's where the adventure to Kyrgyzstan starts.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
13.07.2017

Perhaps the most pleasant of the Central Asian capitals, Bishkek is a Soviet-developed small city of tree-lined boulevards and parks. There are some cultural events, museums, monuments, and markets but the best stuff in Kyrgyzstan is out in the countryside.

Jenny Rich "Jenny is Free"
Jenny Rich "Jenny is Free"Peking
21.03.2017

I was pleasantly surprised when I landed in Bishkek. My goal in Kyrgyzstan was to get right into the wild and stay in all the yurts along the way; but I decided to give a day or two of that up to see Bishkek. This adorable capital is easy to explore, with it's very walkable city centre, a ton of museums, cute souvenir shops and a few nice cafes and restaurants to lounge in when the evening comes or if you decide to rest for an afternoon. I had a spa day and spent the sunset watching the locals hang around Ala-Too Square. Be sure to get there for the changing of the guards as well. What a great city!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 903 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Biškek je srpen, kdy průměrná cena činí 1 049 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 933 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 952 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Biškek je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 18,4 °C/65,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 32,4C/90,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -9,4 °C/15,1 °F.
Nejbližší letiště u města Biškek je Biškek (FRU) (23,10 km).

Naplánujte si cestu do země Kyrgyzstán