Luang Prabang

26. 1. 2020 - 27. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Luang Prabang patří na základě hodnocení uživatelů Maison Dalabua, Ang Thong Hotel a Sada Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Luang Prabang přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Luang Prabang

od 1 417 Kč
od 3 925 Kč
od 5 298 Kč

Co říkají cestující o městě Luang Prabang?

9,8
Baťůžkáři
7,9
Hledači duchovna
7,4
Nadšenci pro turistiku
6,8
Nadšenci pro jídlo
6,5
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (75)
Mustafa  Ayar
Mustafa Ayar
10.10.2019

Küçük, sevimli bir kutsal kent. Tapınaklar çok ve ilgi çekici. Her türlü yemek bulunabilir. Oteller butik ve kaliteli.

Shahn Soomro
Shahn Soomro
17.08.2019

It's very serene place. Very calming and relaxing..spiritually and physically

Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
20.02.2019

This is one of my favorite places in all of Asia. I keep feeling drawn back to its slow-paced streets, afternoons by the river, calming temples, and bustling night market. You can feel both the unique Lao culture and the French influence, and it's a charming town that beckons us to slow down and enjoy.

paul whiteway
paul whitewaySingapur
12.09.2018

I've been to Luang Prabang a few times and it's one of my favorite places in Asia. The UNESCO World Heritage town is a charming place that is still relaxed and undeveloped despite being much more popular than it was a few years ago. Because of the French influence there are some amazing restaurants and relaxed coffee houses where you can sit and watch the world go by eating delicious baguettes. The night market is one of few in Asia where you are not hassled and is great place to buy unique souvenirs and home-wares while taking a relaxing walk. The sunrise alms giving ceremony is definitely worth waking up for (but please be respectful). There are some luxury boutique hotels here as well as backpacker accommodation. I'd recommend 3-4 days here, no more. 2 at a minimum. Then go up river or stay in the countryside which is amazing.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 767 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Luang Prabang je červen, kdy průměrná cena činí 1 535 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 974 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Luang Prabang je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 12,1 °C/53,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle březen s průměrnou teplotou 24,3C/75,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 8,7 °C/47,7 °F.
Nejbližší letiště u města Luang Prabang je Luang Prabang (LPQ) (2,67 km).

Naplánujte si cestu do země Laos