Petaling Jaya

17. 1. 2019 - 18. 1. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Petaling Jaya patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Premier, Sun Inns Hotel Kelana Jaya a JJ Boutique Hotel (SS2). Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Petaling Jaya přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Petaling Jaya?

9,8
Nadšenci pro jídlo
9,5
Cestující rodiny
8,4
Baťůžkáři
8,4
Nadšenci pro umění a design
8,1
Na služební cestě
Hodnocení členů (25)
xin
xinLondon
02.08.2017

Great place to take scenic pictures, hangout, get good food or just have a good evening of sports ☺️

Juno Kim
Juno KimAnchorage
25.02.2016

Petaling Jaya, often called as PJ to locals, is a residential area of Kuala Lumpur. You can reach by LRT but you would need to have a car or use taxi service to get around. There are a number of great restaurants and hotels in this area. Now you can find a lot of trendy cafes.

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
07.07.2016

Petaling Jaya is a place growth very fast and became the important link to Klang and Kuala Lumpur. The houses there became very expensive and made young people cannot affordable to buy them any more.

Ahboon Net
Ahboon NetKuala Lumpur
09.04.2013

Petaling Jaya, a suburb of Kuala Lumpur that offers up endless options for tourists hungry for a taste of local culture.

Naplánujte si cestu do země Malajsie